english türkçe


Haberler

KOSAB’dan Kestel İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına Araç Desteği

Kestel Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, Kestel Kaymakamlığı İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına 1 adet Renault Megan Marka otomobil bağışında bulundu.
Kestel Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Cem HISIMCIL, Yönetim olarak İlçemizde bulunan tüm Kamu Kurumları ve STK lar ile uyumlu bir çalışmanın içerisinde, Kestel İlçemize beraber hizmet etmeye çalışıyoruz. Kestel İlçe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının halkımıza daha iyi hizmetler verebilmesi için ihtiyaçları olan hizmet araçlarından bir tanesini sanayicilerimiz adına Kestel Organize Sanayi Bölgesi olarak temin ettik. İmkânlarımız elverdiği ölçüde İlçe halkımıza ve Kurumlarımıza olan desteğimizi sürdüreceğiz.
Kestel İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına, Yönetim kurulu ve sanayicilerimizin desteği ile alınan aracın teslim edildiği törene Kestel Kaymakamı Recep ÖZTÜRK, İlçe Emniyet Md. Okan ŞEN, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Md. Akan AYAZ, Kestel Osb Başkanı Cem HISIMCIL, Başkan vekili Selim ÖZKARACA,Yönetim Kurulu üyesi Hamit HOŞVER ve Bölge Müdürü Nurettin UŞAK katıldı.

Tarih: 11.03.2022


< Geri