english türkçe


Haberler

KOSAB’dan İlçenin Güvenliğine Destek

Kestel Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu, Kestel İlçe Emniyet Müdürlüğüne 1 adet Fiat Doblo Marka araç bağışında bulundu.
Kestel Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Cem HISIMCIL, Yönetim olarak İlçemizde bulunan tüm Kamu Kurumları ve STK lar ile uyumlu bir çalışmanın içerisinde, Kestel İlçemize beraber hizmet etmeye çalışıyoruz. İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün halkımıza daha iyi hizmetler verebilmesi için ihtiyaçları olan hizmet araçlarından bir tanesini sanayicilerimiz adına Kestel Organize Sanayi Bölgesi olarak temin ettik. İmkânlarımız elverdiği ölçüde İlçe halkımıza ve Kurumlarımıza olan desteğimizi sürdüreceğiz.
Kestel Güvenlik Hizmetlerini Destekleme Derneği Yönetim kurulu ve hayır sever iş insanlarının desteği ile alınan ikinci aracında teslim edildiği törene Kestel Kaymakamı Recep ÖZTÜRK, İlçe Emniyet Md. Okan ŞEN, İlçe Jand. Komutanı Can AYHAN , Kestel Osb Başkanı Cem HISIMCIL, Başkan vekili Selim Özkaraca, Yönetim Kurulu üyesi Uğur Yaşar, Kestel Güvenlik Hizmetlerini Destekleme Derneği Başakanı İsmail aydın ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte hayır Sever Sanayici ve iş insanları da katıldı.

Tarih: 10.25.2021


< Geri