english türkçe


Haberler

KOSAB HALEP'E YOL AÇIYOR.

Bursa Valiliğinin başlatmış olduğu, Bursa Ticaret ve Sanayi odasının önderliğinde yürütülen, Halep’e İnsani yardım kampanyasına, Kestel Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri sessiz kalmadı,
Son günlerde coğrafyamızda yaşanan bu insanlık dramı karşısında, Kestel Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri başlatılmış olan bu kampanya destek olabilmek için kendi aralarında hızla organize olmuşlardır. Birlik ve beraberliğe çok ihtiyacımız olan bu günlerde, paylaşmanın ve dayanışmanın en güzel örneğini veren değerli sanayicilerimiz, yapmış oldukları çalışmanın sonucunda, 23 ton Un, 1 ton makarna, 1 ton Bulgur, 870 Adet Battaniye den oluşan bir TIR dolusu insanı ihtiyaç malzemelerini, Halep’te yaşanan kardeşlerimize ulaştırmak üzere BTSO yetkililerine teslim etmişlerdir.
Esas olanın, savaş değil barış olduğunun bilinci ile , akan kanın biran önce durdurulması için herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini kamuoyu önünde tekrar ederek , değerli sanayicilerimizin fedakar ve duyarlı bu davranışlarından ötürü şükranlarımız sunarız. Saygılarımızla.

KESTEL ORGANİZE SANAYİ
BÖLGESİ YÖNETİM KURULU


Tarih: 12.19.2016


< Geri